Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
30 min

TRX

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

   
09:00
50 min

POWER PUMP

Paweł Kordek

SALA FITNESS

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Najder

SALA FITNESS

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

50 min

ABT

Anna Jędruch

SALA FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

50 min

PŁASKI BRZUCH

Anna Jędruch

SALA FITNESS

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

50 min

TBC

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

50 min

TBC

Monika Budzicka

SALA FITNESS

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

 
10:00
50 min

FAT BURNING

Paweł Kordek

SALA FITNESS

50 min

STRETCHING

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

50 min

PŁASKI BRZUCH

Karolina Najder

SALA FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Budzicka

SALA FITNESS

50 min

PILATES

Anna Jędruch

SALA FITNESS

50 min

POWER PUMP

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

50 min

PILATES

Anna Jędruch

SALA FITNESS

11:00          
30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

11:15
50 min

AKTYWNY SENIOR

Dorota Szewczyk

SALA FITNESS

45 min

AQUA AEROBIC

Monika Budzicka

BASEN

ZASTĘPSTWO

50 min

AKTYWNY SENIOR

Dorota Szewczyk

SALA FITNESS

45 min

AQUA AEROBIC

Monika Budzicka

BASEN

45 min

AQUA POWER

Anna Jędruch

BASEN

45 min

AQUA POWER

Monika Nasienniak

BASEN

45 min

AQUA JOGGING

Anna Jędruch

BASEN

45 min

AQUA POWER

Paweł Kordek

BASEN

 
45 min

AQUA JOGGING

Karolina Najder

BASEN

       
16:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Barbara Bała

SALA FITNESS

50 min

ABT

Barbara Bała

SALA FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Anna Lis

SALA FITNESS

50 min

TBC

Paweł Kordek

SALA FITNESS

50 min

ABT

Marcelina Augustyn

SALA FITNESS

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

16:30
30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

45 min

AQUA POWER

Katarzyna Majewska

BASEN

   
       
30 min

SHORT CLASS - TABATA

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

17:00
50 min

FULL BODY WORKOUT

Barbara Bała

SALA FITNESS

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Barbara Bała

SALA FITNESS

50 min

ABT

Anna Lis

SALA FITNESS

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Paweł Kordek

SALA FITNESS

50 min

PŁASKI BRZUCH

Marcelina Augustyn

SALA FITNESS

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

17:30
30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

45 min

AQUA AEROBIC

Weronika Kosmowska

BASEN

45 min

AQUA JOGGING

Ewa Pietrzyk

BASEN

45 min

AQUA POWER

Karol Serafin

BASEN

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

   
 
30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

EXPRESS BRZUCH

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

 
18:00
50 min

ABT

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Gabriela Szablowska

SALA FITNESS

50 min

PŁASKI BRZUCH

Katarzyna Majewska

SALA FITNESS

50 min

STRETCHING

Paweł Kordek

SALA FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Katarzyna Majewska

SALA FITNESS

   
     
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Paweł Łydek

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

 
18:30
45 min

AQUA AEROBIC

Barbara Bała

BASEN

45 min

AQUA JOGGING

Weronika Kosmowska

BASEN

45 min

AQUA JOGGING

Ewa Pietrzyk

BASEN

45 min

AQUA AEROBIC

Karol Serafin

BASEN

30 min

TRX

Łukasz Węgliński

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

   
30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

45 min

TRX

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

30 min

SHORT CLASS - STRETCHING

MFP Team

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

   
19:00
50 min

POWER PUMP

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

50 min

PŁASKI BRZUCH

Gabriela Szablowska

SALA FITNESS

50 min

TBC

Katarzyna Majewska

SALA FITNESS

50 min

POWER PUMP

Barbara Bała

SALA FITNESS

50 min

TBC

Katarzyna Majewska

SALA FITNESS

   
50 min

TRENING RUNMAGEDDON

Adrian Piechówka

STREFA FUNKCJONALNA DOLNA

       
20:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Monika Nasienniak

SALA FITNESS

30 min

KETTLEBELL BASIC

Joanna Czereba

STREFA FUNKCJONALNA GÓRNA

50 min

STRETCHING

Katarzyna Majewska

SALA FITNESS

50 min

PŁASKI BRZUCH

Barbara Bała

SALA FITNESS

     
 
50 min

ZUMBA

Weronika Kosmowska

SALA FITNESS

   
← →